09/06/2026 4
Рішення сесії від 26.05.2026 № 3278 «Про надання згоди на прийняття у власність квартири»
СТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА
САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
50 сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 26 травня 2026р. м. Старий Самбір № 3278
Про надання згоди на прийняття у власність квартири
Відповідно до ст. ст.25,26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постанови КМУ від 06.11.1995 року №891 «Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій», розглянувши лист Головного управління Національної поліції у Львівській області №106308-2026 від 01.04.2026 (вх. №1066/02-22), щодо надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну власність Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області квартири №1 у будинку №4а/1 по вулиці Героя України Богдана Сольчаника у місті Старий Самбір Самбірського району Львівської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, Старосамбірська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області квартири №1 (загальна площа 35,6 м2), що складається з однієї кімнати (житлова площа 15,5 м2), у будинку №4а/1 по вулиці Героя України Богдана Сольчаника у місті Старий Самбір Самбірського району Львівської області (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2006838846251), яка є власністю держави в особі Національної поліції України та перебуває на балансі (в оперативному управлінні) Головного управління Національної поліції у Львівській області.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії – депутат С. Горбовий).
Міський голова Ігор ТРУХИМ