20.05.2024 11:16

Старосамбірська громада приймала І обласний фестиваль хореографічного мистецтва "Ворота Карпат"

664b07b94b166__IMG_7483_Fotor.jpg

Танець – найбільш піднесене, прекрасніше з усіх видів мистецтв, оскільки він не просто відображає життя або відволікання від нього, він - саме життя.

18-19 травня Старосамбірщина приймала мистецьких гостей. У місті Старий Самбір відбувся І обласний фестиваль хореографічного мистецтва "Ворота Карпат".

На фестиваль приїхали колективи з різних куточків Львівської області. Понад 200 учасників дарували народне мистецтво танцю мешканцям міста та територіальної громади. Фестиваль організовано Національною хореографічною спілкою України та Відділом культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради в рамках проекту #ТанцемдоПеремоги, де проводилась збірка донатів для ЗСУ.

Фестиваль у Старому Самборі став не тільки чудовою можливістю продемонструвати свої таланти та майстерність, але й важливою подією для збереження та розвитку народного хореографічного мистецтва, пошуку та розвитку нових форм українського сучасного та народного танцю.

Учасники фестивалю «Ворота Карпат»:

Зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Пролісок» Народного дому с.Давидів. Керівник Оксана Коваль.

Ансамбль українського танцю «Самбірчанка» КЗ ЛОР Самбірський фаховий коледж культури і мистецтв. Керівник Оксана Яворська.

Зразкова хореографічна студія «Оксамит» Центру культури і дозвілля м.Рава-Руська. Керівник Оксана Вішка.

Зразковий театр танцю «Яворики», м.Новояворівськ ПК «Кристал». Керівник Наталія Слобода.

Народний ансамбль танцю «Молодість» Червоноградського Народного дому. Керівник Людмила Прібега.

Ансамбль народного танцю «Діброва» КЗ ЛОР Львівський фаховий коледж культури і мистецтв. Керівник Олег Копильчак. Хореографи-репетитори Катерина Горинь та Анна Пахолків.

Зразковий танцювальний колектив  «Фієста». СШ № 1, м. Львів. Керівник Наталія Черниш.

Ансамбль народного танцю «Перлини Прикарпаття». Старосамбірська школа мистецтв. Керівник Ірина Мукан.

Народний ансамбль народного танцю «Полонина» Національного лісотехнічного університету України. Керівник Оксана Коваль.

Усі колективи нагородили пам’ятними подарунками: Дипломами учасника фестивалю та спеціальними відзнаками. Щиро вітаємо переможців і учасників та зичимо їм підкорення нових хореографічних вершин!

IMG_0919.jpg IMG_7189.jpg IMG_7205.jpg IMG_7257.jpg IMG_7273.jpg IMG_7436.jpg IMG_7526.jpg IMG_7558.jpg IMG_7574.jpg