27.06.2026 13:45 9
Привітання Старосамбірського міського голови з Днем Конституції України
Шановна Старосамбірська громадо! Щиро вітаю вас із 30-ю річницею прийняття Конституції України — одного з найважливіших державних свят нашої незалежної України.
28 червня 1996 року Верховна Рада України, втілюючи волю українського народу та спираючись на багатовікові традиції українського державотворення, ухвалила Основний Закон нашої держави. Конституція стала фундаментом розбудови демократичної, правової та незалежної України, закріпивши головні цінності — права, свободи та гідність кожного громадянина.
Сьогодні положення Конституції — це не лише норми закону, а щоденні принципи, за які український народ виборює своє право жити у вільній та незалежній державі. За ці цінності мужньо борються наші захисники і захисниці, відстоюючи суверенітет, територіальну цілісність та майбутнє України.
Щиро дякуємо нашим Героям, які на передовій ціною власного життя захищають конституційне право українців бути вільними. Наш обов’язок — підтримувати їх, зміцнювати державу та разом наближати перемогу.
Віримо, що Конституція України й надалі залишатиметься символом єдності, справедливості та незламності нашого народу. Вона діятиме на всій території України у її міжнародно визнаних кордонах.
Нехай це свято додасть кожному з нас віри, сили та впевненості у майбутньому. Бажаю миру, добробуту, злагоди у родинах та гордості за нашу рідну Україну.
Слава Україні! Героям слава!
Старосамбірський міський голова
Ігор Трухим