30.01.2024 15:26

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

65b8f9d4e86c5__obgruntuvannya-predmeta-zakupivli-6.jpg

В січні 2024 року відбулось І засідання комісії з питань захисту прав дитини, на яке було винесено наступні питання:

• Розгляд питання про визначення порядку участі батька у вихованні малолітніх дітей, які на даний час проживають з матір'ю, в м. Старий Самбір.
  • Розгляд питання про надання статусу дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів 4 дітям, які проживають на території Старосамбірської міської ради.

• Розгляд заяви про надання батьком згоди  на укладення договору дарування ¼ квартири, належної йому на праві власності, яка знаходиться за адресою: м. Старий Самбір, згідно свідоцтва про право власності на квартиру на ім’я дитини, в якій зареєстрована та проживає малолітня дитина.

• Розгляд питання надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітньої дочки.

За результатами розгляду питань , що були винесені на засідання, з метою захисту прав дітей,  прийнято відповідні рішення.