01.03.2024 14:37

Героя Андрія Слопака з Кобла нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

65e73da89d82a__slopak-orden.jpg

Голова Самбірської РВА Іван Ільчишин і керівник Самбірського ТЦК та СП Богдан Семенина вручали родичам загиблих Героїв посмертні нагороди. Серед тих, кого нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня – і наш земляк Андрій Слопак з Кобла.

Андрій Слопак – військовослужбовець інженерно-саперного батальйону військової частини А3817. Виконував завдання в зоні бойових дій на Запорізькому напрямку.  Отримав важке поранення. За його життя боролися в госпіталі Дніпра, відтак – Києва. На жаль, врятувати Андрія не вдалося. 4 липня 2023 року помер у лікарні в Києві.

«Героїзм і мужність наших воїнів, прагнення до незалежності та справедливості об’єднало український народ в боротьбі з російським агресором. Кожного дня наші Герої на всіх рубежах захищають державу і за це їм велика шана й повага. На жаль, є і ті, котрі за нашу незалежність віддали найцінніше – власне життя… Пам’ятаємо…!»

Кузьмин Марія