06.03.2024 16:29

Проведено розширену нараду зі старостами, керівниками відділів та представниками ТЦК

65e97c21dfa52__зображення_viber_2024-03-06_11-27-30-577.jpg

У вівторок, 8 березня Старосамбірський міський голова Ігор Трухим розширену нараду зі старостами, керівниками відділів Старосамбірської міської ради та представниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Обговорили низку актуальних питань з життя Старосамбірської громади. Міський голова акцентував увагу на питаннях:

Мобілізація. 2 роки повномасштабної війни. Питання мобілізації – невід’ємна складова нашого опору. Це спільна робота військових, правоохоронців, влади, громади.

Комунікація. Заклади освіти, культури та старостинські округи – максимальна комунікація, взаєморозуміння та співпраця задля розвитку кожного округу зокрема та громади загалом.

Благоустрій. Наша громада готується до Великодня. Відтак, усі старостинські округи мають подбати про облагородження своїх територій, цвинтарів, узбіч, прибудинкових територій. Для цього будуть організовуватись спільні толоки.

Озеленення. Цього року продовжимо розпочату восени акцію «Сади перемоги». Зокрема заплановано висадити 200 фруктових дерев на території Старосамбірської школи №1 імені Героя України Богдана Сольчаника.

Заслухано пропозиції керівника Старосамбірського МВУЖКГ щодо проведення благоустрою біля адміністративних будинків старостинських округів; організації робіт по прибиранню територій та невідкладний початок робіт на сільських кладовищах. Озвучено інформацію про вакансії на підприємстві та можливість працевлаштування на роботу в КП Старосамбірське МВУЖКГ.

Додатково обговорено зі старостами округів питання сплати місцевих податків, вручення повідомлень податкових зобов’язань та інші виробничі питання.