13.03.2024 12:42

Літературний конкурс "Вічне слово Кобзаря"

65f183bcab986__IMG_1610.JPG

В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім'я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.
12 березня, з нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, у Старосамбірській школі мистецтв відбувся міський конкурс читців «Вічне слово Кобзаря».

Тарас Шевченко – це цілий світ. Світ образів, почуттів, думок, ідей. Написані його пером талановиті і глибокі вірші наповнили залу атмосферою поетичності, творчості, занурили нас в Шевченківську епоху.

Участь у конкурсі взяли 51 представник сіл та міста нашої громади у трьох вікових категоріях. Чудові вірші Кобзаря продекламували учасники конкурсу у емоційному, душевному та натхненному виконанні. Оцінювали учасників журі, до складу якого увійшли керуючий справами виконкому міської ради Володимир Хітчак, керівники відділів міської ради Юрій Леус, Наталія Васурчак, редактор газети Марія Кузьмин, молоді поети Назар Титар та Уляна Вовчанчин.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї літературної події та пам’ятаймо, що кожне слово Великого Кобзаря викарбовується в нас генетичним кодом національної ідеї, і як писав інший відомий український поет Василь Симоненко:

"Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,
І голос твій нам душі окриля.
Встає в новій красі, забувши лихоліття,
Твоя, Тарасе, звільнена земля."

Підсумки міського конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря»:

І вікова категорія 6-12 років (38 учасників)

1 місце – Дохняк Вікторія, 8 років, с. Торгановичі;

2 місце – Герик Вероніка, 12 років, с.Страшевичі; Пупа Анна, 9 років, селище Стара Сіль.

3 місце – Геча Анастасія, 12 років,  с.Страшевичі; Лоїш Вероніка, 12 років,  с.Страшевичі;

ІІ вікова категорія 13-18 років (10 учасників)

1 місце – Христина Сенета, 14 років, м.Старий Самбір;

2 місце – Маркіян Волошин, 16 років, с.Торгановичі;

3 місце – Луць Марія, 15 років, с.Тершів.

ІІІ вікова категорія 19-35 років (3 учасники)

1 місце – Капралик Надія, 33 роки, с.Стрільбичі;

2 місце – Уляна Хомич, 21 рік, с.Лаврів;

3 місце – Світлана Струтинська, 29 років, с.Великосілля.

IMG_1370.jpg IMG_1372-Starosambirski-visti.jpg IMG_1379.jpg IMG_1382.jpg IMG_1422.jpg IMG_1425.jpg IMG_1445.jpg IMG_1485.jpg IMG_1500.jpg IMG_1542.jpg