14.03.2024 12:03

Триває збір підписів під петиціями про присвоєння звання Героя України посмертно

65f2cb99acc15__fe5wz1hapce9r7mvgcja.jpg

Продовжується збір підписів під петиціями до Президента України про присвоєння звання Героїв України посмертно мешканцям Старосамбірської громади, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Звертаємося до небайдужих жителів громади підтримати ініціативу родичів загиблих захисників.

Посилання на петицію про присвоєння звання Герой України (Посмертно), захиснику, солдату, військовослужбовцю Збройних сил України Никелю Івану Івановичу.

Посилання на петицію про присвоєння звання Герой України (Посмертно), загиблому військовому солдату 77 аеромобільної бригади ДШВ Бойко Олександру Павловичу.

Посилання на петицію про присвоєння звання Герой України (Посмертно), захиснику, солдату, військовослужбовцю Збройних Сил України Холодову Андрію Вікторовичу.

Як підписати петицію?

Щоб підтримати вже створену електронну петицію, необхідно спочатку увійти за допомогою інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, а після перейти на сторінку цієї петиції, ознайомитися з її текстом і натиснути кнопку «Підписатися». Зарахування голосу  відбудеться одразу ж.