16.04.2024 14:10

Почастішали випадки засмічення каналізаційної мережі міста

661e5e955e56b__водоканал-малюнок.JPG

До уваги користувачів міського водопроводу та каналізації!

16 квітня 2024 р. працівники комунального водоканалізаційного підприємства працюють над ліквідацією аварії каналізаційної системи на «Високому Замку». Внаслідок халатного відношення жителів будинку №4 по вулиці Степана Бандери до правил водопостачання вийшла з ладу частина каналізаційної мережі мікрорайону. Через потрапляння в каналізацію сторонніх предметів, зокрема величезної кількості вологих серветок (на фото) забилися труби та зупинено насоси колекторів.

Комунальне підприємство “Старосамбірське водоканалізаційне господарство” вкотре звертається до користувачів міської водоканалізаційної мережі дотримуватися правил її експлуатації та запобігати потраплянню до неї сторонніх побутових предметів, що не стосуються каналізаційних стоків, а саме стирок, серветок, предметів гігієни, тощо.

Нагадуємо про адміністративну відповідальність за порушення правил благоустрою та водокористування.

зображення_viber_2024-04-16_11-17-41-818.jpg