17.04.2024 14:35

17 квітня професійне свято вогнеборців - День пожежної охорони

661fb45907796__643d272354eb6643343180.jpg

В Україні 17 квітня щорічно відзначають професійне свято - День пожежної охорони. Ці відважні люди першими йдуть у полум'я заради порятунку інших.

День пожежної охорони - свято, присвячене важливій та небезпечній професії. Люди, які щодня ризикують життям, щоб захищати інших та майно від небезпечної стихіі. Цей день є не лише вшануванням їх подвигів, але й нагадуванням про важливість пожежної безпеки та професійної підготовки.

Шановні вогнеборці! Вітаємо вас з професійним святом – Днем пожежної охорони!

За покликом серця ви обрали одну з найскладніших професій, яка потребує витримки, мужності та відданості. У будь-яку хвилину ви приходите на допомогу тим, хто того потребує, ризикуючи власним життям. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Особлива вдячність ветеранам, які присвятили власне життя боротьбі з вогнем і передавали свій досвід нинішньому поколінню вогнеборців. Цінуємо вашу працю та відданість обов'язку!

Виконавчий комітет Старосамбірської міської ради.