19.04.2024 16:09

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

66226e0bac966__inklyuziya-2.jpg

19 квітня 2024 року відбулось ІV засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На розгляд комісії було винесено наступні питання:

• Розгляд питання про надання згоди на укладення договору дарування житлового будинку, який знаходиться за адресою: Львівська область, Самбірський район, м. Старий Самбір, та земельної ділянки, належної особі на праві власності. В будинку зареєстрована та проживає малолітня дитина.
  • Розгляд питання про надання статусу дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів 2 дітям, які проживають на території Старосамбірської міської ради.
  • Розгляд питання надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав, батька відносно 3 малолітніх дітей.
  • Розгляд заяви про усунення перешкод в зміні місця проживання неповнолітньої дитини та визначення її місця проживання з мамою.

За результатами розгляду питань, що були винесені на засідання, з метою захисту прав дітей,  прийнято відповідні рішення.