26.04.2024 15:40

Відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ НС

662ba195e70f5__IMG_4030.JPG

26 квітня 2024 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Головував на комісії секретар міської ради, тво. голови Старосамбірської міської комісії з питань ТЕБ і НС, Жук І.В.

Участь в роботі комісії взяли представники структурних підрозділів міської ради, ДСНС, відділів Держпродспоживслужби та Центру лабораторних досліджень.

До порядку денного було включено наступні питання:

Про запобігання загибелі людей на водних об’єктах у весняно-літній період;

Про стан забезпечення джерелами протипожежного водопостачання населених пунктів Старосамбірської міської територіальної громади;

Про розгляд заяв громадян про надання допомоги на відшкодування наслідків пожежі;

Про стан забезпечення пожежної безпеки лісових угідь на території Старосамбірської міської ради за результатами комісійного обстеження лісогосподарських підприємств представниками ДСНС України у Львівській області;

Про стан захворюваності на сказ на території Старосамбірської міської територіальної громади та підтримання контрольованої епізоотичної ситуації.

IMG_4028.jpg IMG_4029.jpg IMG_4033.jpg IMG_ф4037.jpg