26.04.2024 14:11

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

662bab52b9d8f__звіт-сео-(Копіювати).JPG

Документ державного планування, в даному випадку «Детальний план території для будівництва ставка-акумулюючої водойми на території Старосамбірської територіальної громади Самбірського району Львівської області (за межами населеного пункту села Стрільбичі) на території Старосамбірської міської ради». Даний детальний план території, (надалі ДПТ) «Детальний план території для будівництва ставка-акумулюючої водойми на території Старосамбірської територіальної громади Самбірського району Львівської області (за межами населеного пункту села Стрільбичі) на території Старосамбірської міської ради» розроблено на підставі Розпорядження голови Самбірської райдержадміністрації №102 від 23 липня 2021 року та завдання на проектування.

Єдина екологічна платформа "ЕкоСистема"

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 26.04.2024 р.

Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 18-03-5210-24

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

Детальний план території для будівництва ставка-акумулюючої водойми на території Старосамбірської територіальної громади Самбірського району Львівської області (за межами населеного пункту села Стрільбичі) на території Старосамбірської міської ради На землях запасу Старосамбірської міської об'єднаної територіальної громади Самбірського району Львівської області передбачається будівництво руслового ставка- акумулюючої водойми площею 1,8930 га з площею дзеркала 1,4685 га та об'ємом води, що акумулюється 21 200 м2. Водойма буде русловою, з виїмкою грунту на заплаві з використанням грунту для підняття відміток навколишньої території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування - Старосамбірська міська рада

Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення 26.04.2024-27.05.2024 року.

Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення

У зв'язку з воєнним станом в Україні . ознайомитися з матеріалами проєкту містобудівної документації можна : на сайті Старосамбірської міської ради . незалежна електронна газета " Старосамбірські вісті " , в адмінприміщенні Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області за адресою : 82000 ,Львівська область. Самбірський район. м. Старий Самбір, вул. Л.Галицького, 40. каб. 401.За вказаною адресою також приймаються пропозиції громадськості щодо проєктів містобудівної документації та звітів про стравтегічну екологічну оцінку. Посадова особа виконавчого комітету Старосамбірської міської ради відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості - провідний спеціаліст відділу містобудування , архітектури , комунальної власності та житлово- комунального господарства апарату Старорсамбірської міської ради Мартич Микола Іванович.

Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) - 14.05.2024

Час проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) - 14.00

Місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) - Сесійна зала Старосамбірської міської ради , м. Старий Самбір, вул. Л. Галицького, 40.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Старосамбірська міська рада, м. Старий Самбір . вул. Л.Галицького, 40. каб. 401.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Старосамбірська міська рада , 82000 . Львівська область . Самбірський район . м. Старий Самбір . вул . Л. Галицького, 40 . каб 401., ел. адреса : sts.m.rada@ukr.net, строки подання зауважень до 27.05.2024 року.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Львівська обл,.м.Старий Самбір , вул. Л.Галицького, 40. каб. 401.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Необхідності в проведенні транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування немає потреби так , як об'єкт знаходиться на значній відстані від сусідніх кордонів і не несе загрози для сусідніх держав .

Замовник/Уповноважена особа замовника:

Старосамбірська міська рада Адреса: 82000, Львівська обл., м. Старий Самбір, вул. Лева Галицького, 40. Телефон: (03238)-21-8-17, Ел-пошта: sts.m.rada@ukr.net МАРТИЧ МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Додатки:

Звіт СЕО