02.05.2024 10:33

Звернення до жителів Торчиновицького старостинського округу

М_р-1024x768-756x321.jpg

Старосамбірська міська рада отримала заяву від Ігора Івановича МАКАРА, в якій він повідомляє, що в сусідській суперечці зазнав моральних трав та образ з боку окремих мешканців громади.

Ми глибоко вражені цим конфліктом в селі Торчиновичі, в якому було заторкнуто честь загиблого воїна – Івана МАКАРА.

В побутовій суперечці емоції окремих мешканців нашої громади, жителів с.Торчиновичі перейшли межі добросусідських стосунків та нанесли батькові загиблого Героя Ігору МАКАРУ моральних травм, поставили під сумнів гідність захисника Батьківщини.

Якими не були б суперечки, якими не були б їхні причини – честь та гідність кожної людини, а понад те військового, що загинув в боротьбі за незалежність та існування нашої країни, не може бути принижена чи поставлена під сумнів.

Пропонуємо мешканцям села Торчиновичі, які зопалу образили Ігора Івановича МАКАРА, схаменутись та просити у нього вибачення за свій ганебний вчинок.

Закликаємо мешканців Торчиновицького старостинського округу, а також мешканців нашої громади, підтримати Ігора МАКАРА добрим словом розради та висловити свою громадянську позицію!