01.05.2024 10:58

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

663499899ed19__IMG_20240430_110935.jpg

30 квітня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Старосамбірської міської ради.

Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули низку господарських, фінансових та організаційних питань з діяльності органу місцевого самоврядування, зокрема:

Про перерозподіл паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву для потреб МПК.

Про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про призначення помічників дієздатним фізичним особам.

Про надання дозволу на проведення робіт по зміні/ремонту існуючого нагнітального трубопроводу НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» в м. Старий Самбір.

Про присвоєння нових поштових адрес житловим. Про надання дозволу на виготовлення дублікату свідоцтва про право власності на житловий будинок. Про зарахування на квартирну чергу на першочергових підставах.

Про надання дозволу на здійснення торгівельної діяльності.

Про надання матеріальної допомоги постраждалим від наслідків пожежі.

Про приєднання Старосамбірської міської ради до Міжнародної Хартії відкритих даних.

У різному заслухали старост округів щодо проблемних питань та обговорили стан підготовки до Великодніх світ у старостинських округах. Засідання виконавчого комітету пройшло в діловій та конструктивній атмосфері.

IMG_20240430_110846.jpg