03.05.2024 14:19

Привітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

6634c6a1ed36a__2024.jpg

Дорога Старосамбірська громадо!

Від імені Старосамбірської міської ради, виконавчого комітету сердечно вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням!

Це величне свято наповнює наші серця вірою і надією на здійснення найзаповітніших мрій та очікувань.

Хай щира любов до нашої громади і України, до ближніх об’єднує нас усіх у невпинному поступі до вершини духовності та надихає на добрі справи.

Зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру та спокою, терпіння та злагоди, любові й тепла.

Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях.

Дякую всім захисникам і захисницям, всім, хто зробив усе можливе для того, щоб ми зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя.

Мирних всім Великодніх свят!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Від щирого серця, Старосамбірський міський голова Ігор Трухим