27.05.2024 15:26

Розроблено дашборд «Послуги та пільги для Захисників та ветеранів»

66549bbd90e1d__122420.JPG

З метою доступності та покращення якості надання соціально-побутових, культурних, освітніх та інших видів послуг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім'ям та родинам загиблих і безвісти зниклих обласна військова адміністрація на основі інформації, яку раніше надали сільські, селищні, міські ради області, сформувала базу даних таких послуг та пільг.

Розроблено дашборд «Послуги та пільги для Захисників та ветеранів». Цим додатком можуть користуватися усі зацікавлені, зокрема: ветерани, Захисники та Захисниці, їх сім'ї та родини загиблих і безвісти зниклих, представники територіальних органів, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, які супроводжують відповідні напрямки діяльності і надають консультації для вищезазначених категорій населення.

Зайти на дашборд можна за посиланням https://apl.loda.gov.ua/portal/apps/experiencebuilder/experience/?id=be012686d0f445f8a710b27cdc9a77a8&draft=true