31.05.2024 15:52

Вітаємо команду Старосамбірського молодіжного центру з перемогою у Сприні

6659c8583159a__0-02-05-784f842466.jpg

У гірському селі Сприня, де 80 років тому утворилась УГВР, відбулося освітнє таборування молоді Самбірщини «Sam Camp 2».

Захід стартував 29 травня, організували його Дитячий фонд ООН Юнісеф, ГО «Включайся» та Самбірська PBA.

У центр національно-патріотичного виховання імені Президента УГВР Кирила Осьмака, с. Сприня Ралівської ТГ з’їхалося більше сотні учасників. Це – керівники молодіжних центрів територіальних громад Самбірського району, президенти шкіл, учнівського самоврядування, активні хлопці та дівчата.

Під час таборування проводилося інтелектуальне змагання, призовий фонд якого становив 70 тис. грн. За зайняте перше місце команда отримає 30 тис. грн., а за друге і третє відповідно 20 і 10 тис. грн. Решта 10 тис. грн. буде поділять серед двох молодіжних утворень.

У підсумку інтелектуальних змагань перше місце отримала команда Старосамбірської міської територіальної громади. Капітаном команди виступив Назар Титар, директор Старосамбірського молодіжного центру. Вартує зауважити, що вже другий рік поспіль Старосамбірський МЦ перемагає у таборі SamCamp (серед 12 громад Самбірського району).

Мета подібного таборування – зацікавити молодь активніше долучатися до діяльності молодіжних центрів, які утворюються у ТГ, надати молоді фахові навички для роботи у молодіжних радах. Впродовж трьох таборових днів учасників навчали лектори. Молодь отримала чудову нагоду для відпочинку, знайомства та обміну досвідом.

Як повідомили організатори, призовий фонд учасники таборування зможуть використати на оновлення матеріально-технічної бази молодіжних центрів, молодіжних просторів у своїх територіальних громадах.

495354532.jpg 651680293.jpg msg1335027308-2254-(1).jpg