03.06.2024 10:41

Свято дітей Старосамбірської громади

665d74bd2e981__2ac3393b-1053-458f-8c10-89f208be6e46.jfif

Дню захисту дітей – бути! – під таким гаслом розпочалася святкова програма для дітей Старосамбірської громади з нагоди Всеукраїнського дня захисту прав дітей.

Вкотре ми зустрічаємо це свято з присмаком суму, адже третій рік в Україні триває війна. І саме діти наразі потребують особливої уваги та захисту, оскільки вони чи не найбільше страждають під час збройних конфліктів. Хоча під час війни вони мають бути захищені від фізичних страждань.

Усі охочі прийшли цього дня на міський стадіон, але прикра погода зібрала дружню малечу під дахом Центру культури та дозвілля. Розпочалося дитяче свято з молебеню за здоров’я дітей, який провели священослужителі УГКЦ та ПЦУ. Відкриття свята відбулося за участі голови Старосамбірської міської ради Ігоря Трухима. Голова громади побажав дітям гарного відпочинку, сонячного літа та веселого настрою.

Організували та провели дитячий захід працівники багатьох підрозділів Старосамбірської міської ради, зокрема: Служби у справах дітей, Відділу культури, молоді, спорту та туризму, Відділу освіти та Центру надання соціальних послуг міської ради. Фінансування свята проводилося за рахунок коштів міського бюджету, відповідно до затвердженої програми.

Учасники святкового дійства отримали багато позитивних вражень, подарунків та емоцій. Для дітей провели інтелектуальні конкурси, де вони змогли продемонструвати свої знання та кмітливість. Під час заходів активні діти отримали заохочувальні призи, подарунки і морозиво.

Доєднались розважати дітлахів і аніматори. Завдяки своєму артистизму вони зарядили всіх присутніх позитивом, а їхні конкурси та ігри викликали у дітей щирий захват. Дитячі пісні, ритмічні сучасні та запальні танці, щирі слова ведучих створили піднесену святкову атмосферу.

Щиро дякуємо нашим захисникам за можливість створювати для дітей щасливі моменти!

Свято дитинства вдалося на славу!

Світлини Софія Янчак, Леус Юрій.

IMG_9955.jpg IMG_9981.jpg photo1717234752-(1).jpg photo1717234752-(3).jpg photo1717234752-(6).jpg photo1717234752.jpg