01.07.2024 10:14

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Старосамбірської міської ради

6682580a4ecbe__Служба-дітей.jpg

Наприкінці червня 2024 року відбулось VІ засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На розгляд комісії було винесено наступні питання:

1. Розгляд питання про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері відносно малолітньої дочки.
  2. Розгляд питання про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька відносно малолітнього сина.
  3. Розгляд питання про визначення місця проживання малолітньої дочки з батьком.
  4. Розгляд питання про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері відносно двох неповнолітніх дітей.
  5. Розгляд питання щодо неналежної поведінки матері двох малолітніх дітей, яка проживає на території м.Старий Самбір.
  6. Розгляд питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  7. Розгляд заяв громадян, про надання дозволу на прийняття спадщини за законом.

За результатами розгляду питань, з метою захисту прав дітей,  прийнято відповідні рішення.