08.08.2024 09:35

Станіслав Яременко встановив новий рекорд Європи

cbbeddd0-6089-4d41-9ff0-70dd16fffc5d.jpg

Вдруге 17-річний Станіслав Яременко зі Старосамбірської громади став чемпіоном Європи з класичного жиму. Цьогорічні змагання проходили в Туреччині.

Юний чемпіон живе у селі Потік Великосільського старостинського окргугу. Виховується в багатодітній родині, де є 5 дітей. У його спортивному портфолію є понад два десятки золотих медалей та почесне спортивне звання – Чемпіон України.

Станіслав підкорив штангу вагою 130,5 кг. Цей результат не лише дозволив йому обійти всіх суперників, а й встановив новий рекорд Європи. До хороших результатів Станіслав йшов, виснажливо працюючи, – розповідає про дворазового чемпіона Європи його тренер Тарас Фем’як.

Вітаємо Станіслава з блискучою перемогою та бажаємо йому подальших успіхів на спортивному шляху!