13.08.2024 08:25

Міський голова провів апаратну нараду з керівниками відділів

b016e9ce-6345-4f62-a3cf-210a8353339d.jpg

У понеділок, 12 серпня Старосамбірський міський голова Ігор Трухим провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів апарату міської ради та керівниками комунальних підприємств.

В процесі  наради було розглянуто актуальні питання життя територіальної громади, що стосуються соціальної та житлово-комунальної сфер, культури, економіки, освіти. Керівники підрозділів звітували про проведену роботу в поточному місяці та окреслили першочергові завдання, зокрема:

• Заслухано керівника управління соціального захисту про роботу з соціально вразливими категоріями населення, стан виплат допомог, скерування на реабілітацію,  а також інформацію про поточну роботу Служби у справах дітей.
  • Керівником відділу освіти проінформовано про підготовку до нового навчального року та свята першого дзвоника.
  • Керівником відділу культури, молоді та спорту озвучено підсумки проведення культурних заходів на території громади. Повідомлено про підготовку до святкування державних свят у серпні. Проінформовано про стан робіт у Молодіжному центрі.
  • Керівником загального відділу проінформовано про результати підключення мережі установи до системи кіберзахисту Умбрелла.
  • Заслухано керівників медичних установ про поточний стан справ у підпорядкованих закладах громади.
  • Керівники комунальних підприємств прозвітували про стан роботи підприємств, проблемні питання, забезпеченість енергоносіями та проведену роботу по зміні тарифів на послуги.
  • Реєстратором ЦНАП проінформовано про поточний стан справ у відділі; доповів про роботу у державних реєстрах адміністраторів ВРМ у старостинських округах.
  • Спеціалістом відділу економічного розвитку повідомлено про результати громадського слухання Енергетичного плану Старосамбірської громади.
  • Керівником відділу архітектури та ЖКГ проінформовано про стан виготовлення спеціалізованої документації, необхідної для реалізації проекту МОМ.
  • Обговорено підготовку до чергової сесії міської ради.