02.09.2024 09:01

Вітаємо з Днем знань!

688863b3-c61f-4343-84ba-8186520dfd67.jpg

Шановні вчителі! Дорогі учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Свято першого дзвоника, як і раніше, залишається для нас зворушливим та особливим.

Впевнений, що за школою сумують не лише педагоги, а й школярі та їх батьки, адже ті випробування, які принесла нам війна, продемонстрували багатьом справжню цінність шкільних буднів та безпосереднього діалогу вчителя та учня. Дякую всім, хто долучився до підготовки закладів освіти громади до нового навчального року.

Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Щира подяка вам, дорогі освітяни, за самовіддану працю, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє Старосамбірщини і всієї України.

Безпечного всім навчання та мирного неба над головою!

З повагою Старосамбірський міський голова Ігор Трухим.