10.09.2024 12:59

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Старосамбірської міської ради

ad6dd83c-8b5c-4550-a64c-c9f05eb07ae6.jpg

В серпні 2024 року відбулось VІІІ засідання комісії з питань захисту прав дитини, на яке було винесено наступні питання:

1. Розгляд питання про надання висновку на  укладення договору дарування житлового будинку матір’ю, належного їй на праві власності, своїй дочці, в якому зареєстрована та проживає малолітня дитина.
  2. Розгляд питання про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів .
  3. Розгляд питання про надання висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей з батьком.

За результатами розгляду питань, що були винесені на засідання, з метою захисту прав дітей,  прийнято відповідні рішення.