24.09.2024 11:27

Як прийняти дитину в сім'ю?

ac9c026c-9f25-464a-85e7-f3db2fac45d8.jpg

26 вересня у місті Стрий Самбір відбудеться зустріч  для усіх бажаючих дізнатися більше про усиновлення, патронат та сімейні форми виховання - опіку та піклування, прийомні сімʼї, дитячі будинки сімейного типу.

Фахівці благодійного фонду «Рідні» розкажуть про різні психологічні та юридичні аспекти прийняття дитини в сімʼю.

Також власною історією поділилася Вікторія Дрималовська - мама двох прийомних донечок.

Проєкт «Підсилення спроможності громад задля благополуччя дітей» реалізується Благодійним фондом "Рідні" та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW та Австрійської Агенції Розвитку (ADA).