01.10.2024 09:56

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці

b01a2c41-9077-40a6-9310-3d9264770ab4.jpg

1 жовтня ми відзначаємо велике християнське свято – Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День козацтва та 82-у річницю створення Української Повстанської Армії.

Шановна громадо, щиро вітаю вас з цим особливим святом, одночасно релігійним, національно-патріотичним та державним.

Сьогодні в українських храмах моляться за українських воїнів минулого і сучасного. У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під свій покров усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. У нашій громаді є багато чоловіків і жінок, які взяли до рук зброю. Схиляю голову перед їхнім подвигом, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність назавжди буде у серцях українців.

З повагою Старосамбірський міський голова Ігор Трухим