01.10.2024 10:34 245
Пам'ятаємо. Залишаємося вдячними
1 жовтня о 09:00 уся Україна на мить завмерла під час загальнонаціональної хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять Героїв, які віддали життя за волю й незалежність України.
У Старому Самборі представники міської влади, службовці та небайдужі мешканці громади зібралися на площі Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати пам'ять полеглих. У місті відбулася хвилина мовчання на честь загиблих захисників, які відстоювали незалежність у боротьбі проти російської окупаційної армії.
Наш обов'язок – вшанувати всіх захисників і захисниць України, які віддали своє життя, захищаючи незалежність нашої держави. Пам'ятаємо. Залишаємося вдячними.
Поділитись
Дізнайтеся також
15/06/2026
16 червня до рідного села Біличі востаннє повертається полеглий Захисник України Сергій Задільський
Усі новини