04.10.2024 15:00

Вітаємо ювіляра Федину Ярослава Лук’яновича

17f30f74-4595-4c4e-96ad-388e4c3c3c5b.jpg

2 жовтня 2024 року 90-річний ювілей зустрів мешканець Старосамбірської територіальної громади села Потік Федина Ярослав Лук’янович. У цей святковий день з теплими словами вітання від імені голови громади Ігоря Станіславовича Трухима до Ярослава Лук’яновича завітали начальник  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Іван Лисейко та заступник начальника управління Галина Михайлівна Лужецька.

Представники міської ради побажали ювіляру міцного здоров`я, довголіття,  душевного спокою та мирного неба над головою, щоб всі проблеми та незгоди обходили стороною. Подякували за невтомну працю, людяність та доброту, а також подарували ювіляру торт та сертифікат на грошову премію в розмірі три тисячі гривень.