08.10.2024 15:58

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля

21c4c98b-a66a-480b-b8af-49afd6b98ef9.jpeg

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з «Оцінки  впливу  на  довкілля» будівництва суб’єкта господарювання ТОВ  «ЮСЕНКО  НАДРА»

На  виконання  п.2  ст.4  Закону  України  « Про оцінку  впливу  на  довккілля»  доводимо до відома  населення про  початок  громадського  обговорення  Звіту  з «Оцінки  впливу  на  довкілля»  планованої діяльності  (далі –Звіт  з ОВД) «Облаштування  Блажівського  родовища». Будівництво системи  збору та  утилізації низьконапірного  нафтового  газу з  свердловин №1  Блажівська, №3 Блажів, №10 Блажів №3 Блажів-Монастирець  поблизу села Кобло на території  Страшевицьког  старостинського  округу  Старосамбірської МТГ Самбірського  району Львівської  області. Нове  будівництво  суб’єкта  господарювання  ТОВ  «ЮСЕНКО-НАДРА» (реєстраційний  номер  справи 6966), для  оприлюднення  на  офіційному  веб  сайті Старосамбірської  міської  ради  та  дошках  оголошень органу  місцевого  самоврядування.