11.10.2024 16:36

Тренінг для працівників соціальної сфери, психологів та соціальних педагогів

34df057f-9f23-4ece-97f7-9f069d45e98b.jpg

До дня Ментального здоров‘я Старосамбірським міським центром надання соціальних послуг спільно з Центром життєстійкості, за підтримки Мальтійської Служби допомоги організовано захід для працівників соціальної сфери, психологів та соціальних педагогів навчальних закладів, інклюзивно-ресурсного центру, для тих спеціалістів, які безпосередньо працюють з людьми з питань психоемоційної підтримки в теперішніх умовах війни.
Говорили про професійне вигорання та шляхи подолання його, а також про виклики сучасного часу у плані підтримки психічного здоров,я.
Учасники були дуже задоволені, адже такі зустрічі дуже корисні та потрібні для спеціалістів даної сфери діяльності, з метою психоемоційного розвантаження, обміну досвідом, научіння носим та цікавим методам роботи.
Такого роду зустрічі заплановано проводити соціальною службою кожного місяця.
Дякуємо усім за співпрацю та підтримку!
Захід здійснено в межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?», яку ініціює перша леді Олена Зеленська.