15.10.2024 11:53

Вітаємо ювілярку Литвин Ганну Олексіївну

5acafa9c-4b13-4cac-b571-86bdd12e13ad.jpg

13 жовтня 2024 року, у колі своєї родини, 95-річний ювілей зустріла поважна мешканка Старосамбірської територіальної громади села Стрільбичі Литвин Ганна Олексіївна. Це дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний ювілей. Зі словами привітань з нагоди 95 річного ювілею до Ганни Олексіївни завітали голова Старосамбірської міської ради Ігор Станіславович Трухим, начальник  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Іван Ігорович Лисейко та староста Стрільбицького старостинського округу Роман Дмитрович Пецкович. Представники міської ради подарували ювілярці квіти, торт та сертифікат на грошову премію в розмірі три тисячі гривень. Побажали найголовнішого - міцного здоров’я, благополуччя, миру і спокою, щоб близькі люди завжди зігрівали своєю любов’ю, увагою та піклуванням, діти, внуки та правнуки радували своїми успіхами. А також ювілярці подякували за багаторічну добросовісну працю.

Ганна Олексіївна з радістю приймала вітання та зі сльозами на очах розповідала про свій важкий життєвий шлях, який випав на її долю.