Старосамбірська міська територіальна громада

Львівська область, Самбірський район

18.10.2024 09:07

Першість з настільного тенісу серед юнаків та дівчат

17 жовтня 2024 року проведено індивідуальну першість з настільного тенісу серед юнаків та дівчат присвяченої пам’яті спортсменів та тренерів, що загинули у війні за Незалежність України.

В змаганнях, організованих відділом культури, молоді, спорту та туризму прийняли участь кращі тенісисти шкільної молоді Старосамбіської ТГ.  Цей турнір - один із самих яскравих та захоплюючих по видовищності турнірів. Цікаво спостерігати як з кожними новими змаганнями росте майстерність спортсменів, що не може не тішити, адже саме для молодого покоління ми проводимо такого роду турніри.

Завдяки встановленню в Народних Домах Старосамбірської ТГ тенісних столів, молодь і не тільки мають можливість цікаво і з користю для фізичного здоров'я проводити дозвілля і підвищувати свою майстерність. Не можемо залишити поза увагою Білицьку гімназію, юні спортсмени якої під керівництвом вчителя фізичної культури Віталія Паплика регулярно приймають участь у всіх змаганнях і показують достойні результати. Радує , що список наших команд-учасників змагань поповнився Волянською гімназією, де новий вчитель фізичної культури Роман Лисак активно включився до спортивного життя громади та розвитку місцевих дітей. Ну і про саме цікаве.

В цікавій та напруженій боротьбі перемогу здобули: в категорі ї" дівчата" 1 місце Ольга Гевко (ЗССО №2 м.Старий Самбір) в напруженій боротьбі перемогла Вероніку Фещак,яка посіла відповідно 2 місце (Волянська гімназія). Третє місце посіла юна тенісистка Соломія Кіхтан (ОЗССО №1 імені Героя України Богдана Сольчаника м.Старий Самбір), яка в боротьбі за 3 місце перемогла Кароліну Буняк зі Страшевицької гімназії.. В категорії " юнаки" призові місця розігрувалися між переможцями трьох груп-Віталій Фабін( Торгановицька гімназія), Юрій Нестер (ЗССО №2 м.Старий Самбір) та Михайло Хотинський (ОЗССО №1 імені Героя України Богдана Сольчаника м.Старий Самбір). Окрасою змагань став фінальний поєдинок між Віталієм Фабіним та Юрієм Нестером.Це дійсно була гра двох юних майстрів. Перемогу в цьому турнірі здобув Віталій Фабін з чим ми його і вітаємо. 2 місце посів Михайло Хотинський і третє місце - Юрій Нестер.

Учасники змагань та призери були нагороджені кубками, медалями, пам'ятними сувенірами, грамотами та дипломами. Дякуємо всім вчителям фізичної культури шкіл Старосамбірської ТГ , які сформували спортсменів-тенісистів для участі у турнірі.