22.06.2026 09:28 61
У Старому Самборі відбувся турнір з пляжного волейболу
20 червня 2026 року, відділом культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради було проведено турнір з пляжного волейболу серед дорослих чоловіків.
Змагання відбулися на майданчику для пляжного волейболу міського стадіону м. Старий Самбір. Окрім команд Старосамбірської громади, участь у турнірі взяли запрошені команди з м. Самбір, с. Стрілки та с. Верхній Лужок.
Попри пекельну спеку, спортсмени продемонстрували чудову фізичну підготовку, спортивну впертість та справжній командний дух. Волейболісти повністю віддавалися грі й боролися за кожен м’яч.
Особливо видовищним та напруженим став матч, у якому вирішувалася доля першого місця. У запеклій боротьбі з трьох партій перемогу здобула команда «Галицькі Леви» з м. Старий Самбір у складі Олега Дудяка та Максима Оліярника, яка перемогла команду «Самбір №1» у складі Данила Сікорського та Луки Грицака.
І місце — команда «Галицькі Леви», м. Старий Самбір
ІІ місце — команда «Самбір №1», м. Самбір
ІІІ місце — команда «Кара-Бах», м. Старий Самбір
Третє місце виборола команда «Кара-Бах» з м. Старий Самбір, яка у напруженому поєдинку здобула перемогу над командою «Братська сила» у складі братів Данила та Василя Головчаків.
Приємно бачити, що молодь активно займається спортом, пропагує здоровий спосіб життя та гідно представляє свої громади на спортивних майданчиках.
Щиро дякуємо всім спортсменам, які взяли участь у змаганнях, за красиву гру, витримку, емоції та спортивний характер!