26.06.2026 11:26 68
Старосамбірська громада долучилася до проєкту з розвитку інклюзивного середовища
Старосамбірську міську територіальну громаду відібрано для участі у проєкті ГО «ІЦ Ініціатива» за підтримки ІСАР «Єднання» — «Кейс-менеджмент для організації інклюзивного середовища в умовах надзвичайних ситуацій».
Днями відбулася робоча зустріч за участі представників ГО «Горіховий дім», ГО «ІЦ Ініціатива», Центру реабілітації «Джерело», а також представників п’яти громад Львівщини, які залучені до реалізації проєкту.
У межах зустрічі учасники обговорили подальші кроки впровадження кейс-менеджменту та планування соціальної роботи, зокрема щодо підтримки сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю.
Також було окреслено план фахових навчань, супервізій та консультацій для спеціалістів громад. Це дозволить посилити професійні компетенції та забезпечити більш ефективне впровадження інклюзивних підходів у громаді, особливо в умовах надзвичайних ситуацій.
Участь у проєкті є важливим кроком до розвитку системної підтримки вразливих категорій населення та формування доступного й інклюзивного середовища в громаді.
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини