11.08.2023 10:06

Триває робота по забезпеченню прихистком осіб ВПО з Старосамбірської громади

64d5de4bd9c43__НСС.jpg

Національна сервісна служба України спільно з Мінсоцполітики твоїм соціальної політики реалізують експериментальний проект, на виконання постанови Кабінету Міністрів України, з надання в закладах охорони здоров‘я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних обставинах.

Проектом передбачено надання переліку послуг:

• стаціонарний догляд;
  • підтримане проживання;
  • надання притулку.

Вразливі категорії - це одинокі похилого віку або особи з інвалідністю, які потребують підтримки та притулку з числа ВПО.

Проект реалізується за фінансової державної підтримки в м. Трускавець санаторій «Батьківщина».

Інформуємо, що четверо осіб з Старосамбірської громади вже проживають у даному санаторії. Працівники соцслужб виявили даних громадян, які втекли від війни, не мали належного житла та важкі проблеми зі здоров‘ям.

Проект триває. Фахівці соціальної роботи шукають потенційних кандидатів на участь в даному проекті. Зацікавленим особам пропонуємо звертатися за консультацією до спеціалістів Старосамбірського міського центру надання соціальних послуг. Тел. 096-40-68-332.