14.09.2023 10:44

Робоча зустріч із представниками екологічної інспекції

6502baae6ed1c__IMG_9802-[Старосамбірська-міська-рада].jpg

13 вересня у Старосамбірській міській раді відбулася робоча зустріч із представниками Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Працівники екологічної інспекції разом із громадськими інспекторами з охорони довкілля зустрілися з представниками Старосамбірської та Стрілківської територіальних громад.

Під час зустрічі в громаді було обговорено ключові проблемні питання підпорядкованих територій:

• вирішення проблем стихійних сміттєзвалищ;
  • забруднення водних ресурсів;
  • незаконний видобуток надр;
  • утримання зелених насаджень;
  • спалювання сухої рослинності;
  • браконьєрство;
  • співпраця з громадськими інспекторами, що є представниками даних територіальних громад.

Учасники заходу висловили сподівання щодо активної співпраці, спрямованої на вирішення актуальних проблем у сфері охорони навколишнього природного середовища.

IMG_9799-[Старосамбірська-міська-рада].jpg IMG_9800-[Старосамбірська-міська-рада].jpg IMG_9801-[Старосамбірська-міська-рада].jpg IMG_9803-[Старосамбірська-міська-рада].jpg