22.09.2023 10:59

Дорожня карта для членів сімей загиблих (померлих) Захисників

650d4a46ec79f__Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-6.png

Інформація про дорожню карту для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених з питань отримання соціальних виплат.

На виконання пункту 3 доручення Віце-прем’єр-міністра України-Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 04.09.2023 року № 27740/0/1-23 «Щодо проведення на базі Координаційних центрів підтримки цивільного населення інформаційної кампанії та розробки дорожньої карти для членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів родин зниклих безвісти та полонених з питань отримання соціальних виплат, комунікації з військовими частинами і ТЦК та СП, а також безкоштовного адвокатського супроводу та психологічної підтримки», (Дорожна карта додається).

0001.jpg 0002.jpg