03.10.2023 11:45

Послуга «єМалятко» працює

651bd580139d1__IMG_20231002_100925.jpg

У Старосамбірській громаді електронна послуга «єМалятко» користується попитом у батьків новонароджених.

Вона мінімізує кількість візитів до державних установ, на які раніше доводилось витрачати в середньому декілька тижнів. За однією заявою можна зареєструвати народження дитини та отримати додаткові послуги, що надаються при народженні малюка.

На фото у Центрі надання адміністративних послуг Старосамбірської міської ради міський голова Ігор Трухим та працівники ЦНАП вручають свідоцтво про народження дитини в рамках надання комплексної послуги «єМалятко».

Подати заяву можна як онлайн, так і в самому ЦНАПі. У будь-якому випадку необхідна низка документів: паспорти та ідентифікаційні коди батьків, свідоцтво про шлюб, номер медичного висновку або оригінал медичного свідоцтва про народження, що видається в пологовому будинку, та номер банківського рахунку для зарахування допомоги на дитину.

Посилання на послугу: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko