09.10.2023 14:28

Співпраця громади з благодійним фондом «Рідні» триває

6523e41945648__IMG_20231006_122254.jpg

У Старосамбірській міській раді спільно з з благодійним фондом «Рідні» організували захід з питань сімейних форм виховання.

Минулої п‘ятниці у приміщенні Старосамбірськоі міської ради відбувся захід щодо питання сімейних форм виховання, який організували працівники фонду, міського центру надання соціальних послуг, служби у справах дітей та центру зайнятості.
Зустріч відбувалася з метою поширення інформації щодо альтернативних форм виховання для дітей, які залишилися без батьківського піклування.
Учасники заходу - потенційні кандидати в опікуни/піклувальники, усиновителі, патронатні вихователі задавали багато запитань щодо порядку створення таких сімей. Особливий акцент - на психоемоційній складовій даного процесу.
Схожі зустрічі заплановано проводити періодично, з метою пошуку сімей для дітей, які цього потребують .
В нашій громаді функціонують опікунські сім’ї, сім’ї усиновителів та прийомна сім‘я. Є потенційні кандидати, які пройшли відповідне навчання та готові прийняти  у родину дитину, яка цього дуже чекає.
Спільними зусиллями рухаємося у напрямку реалізації реформи деінституалізаціі.
Захід відбувався за підтримки ЮНІСЕФ - світового лідера із захисту прав та інтересів дітей.

IMG_20231006_122229-(1).jpg IMG_20231006_122229.jpg