09.10.2023 16:58

Міський голова провів апаратну нараду з керівниками

6525049cde2a4__IMG_20231009_092034.jpg

У понеділок, 9 жовтня Старосамбірський міський голова Ігор Трухим провів чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату міської ради та керівників комунальних підприємств.

В процесі наради було розглянуто актуальні питання життя територіальної громади, що стосуються соціальної та житлово-комунальної сфер, культури, економіки, освіти та цивільного захисту.

Під час наради керівники підрозділів звітували про проведену роботу та окреслили першочергові завдання, зокрема обговорили:

стан впровадження віддалених робочих місць у старостинських округах для надання адміністративних послуг; заслухали інформацію про стан захисних споруд (укриття) цивільного захисту, які використовуються навчальними закладами; підсумки проведення культурних заходів на території громади; поточний стан справ у медичних закладах громади.

Окремо було заслухано керівників комунальних підприємств про готовність до зими та початок опалювального сезону.

Відділом ЦНАП проінформовано про стан надання послуги єМалятко батькам новонароджених.

IMG_20231009_092005.jpg