18.10.2023 11:30

У школі отця Дашо відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

6530eaa6b7794__5-4.jpg

У п’ятницю, 13-го жовтня,  у загальноосвітньому закладі освіти міста Старого Самбора №2 відбувся благодійний ярмарок  під назвою «Творимо. Допомагаємо. Перемагаємо!».

Його  метою була допомога Збройним Силам України. Спільними зусиллями учнів вдалось зібрати 25 тисяч гривень

Цього дня панувала піднесена й урочиста атмосфера, яка об’єднала школярів, батьків, вчителів, дирекцію та жителів Старого Самбора задля основної мети – допомогти краянам, які захищають нас на гарячому фронті.

Окрім цієї мети, цей захід став справжнім святом. Багата на юні таланти школа цього осіннього дня дарувала святковий настрій усім. У номерах концертної програми лунали патріотичні пісні, танцювальні композиції. Поза справою не залишився ніхто.

Дирекція школи дякує батькам школярів, які долучилися до заходу, вчителям, які сприяли підготовці, а також жителям Старого Самбора, які завітали на ярмарок.

4-5-1536x863.jpg 7-1536x1152.jpg