24.10.2023 16:52

Відбулося навчання з публічних закупівель

6537ccebbe2bb__1477483001_21.jpg

24.10.2023 працівниками юридичного відділу Старосамбірської міської ради взято участь у навчанні з публічних закупівель.

Навчання проводило  ДП «Прозорро» у формі онлайндискусії на тему: «Куди рухається Prozorro Market та що про це потрібно знати користувачам». Під час заходу відбулося обговорення реальних кейсів з використання Prozorro Market серед замовників та постачальників, проблеми та шляхи їх розв`язання.

Отримано поради щодо ефективного використання Prozorro Market та відповіді на запитання. Спікери: - Денис Малюська - міністр юстиції України; - Надія Бігун - заступниця міністра економіки України; - Євген Якубовський - директор ЦЗО ДУ «Професійні закупівлі»; - Едем Адаманов - директор Медичні закупівлі України; - Ганна Медвєднікова - директорка департаменту сфери ПЗ Мінекономіки; - Микола Ткаченко - директор ДП «Прозорро»; - Ірина Биковська - ПАТ «Укрнафта»; - Марія Лукашук - ТОВ «ЕМА».