25.10.2023 12:35

Триває допомога сім'ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

6538e19b83e4a__зображення_viber_2023-10-25_11-45-28-736.jpg

Старосамбірський міський центр надання соціальних послуг спільно з БФ «Рідні» за підтримки UNICEF продовжують допомагати вразливим сім’ям на території нашої громади.

Так, цього тижня фахівці центру та фонду вивчали потреби сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах через важке матеріальне становище, безробіття, інвалідність, вимушене переміщення, насилля, складні стосунки тощо.
Сім'ям надавалась консультативна та психологічна підтримка, в залежності від запитів,  а також матеріальна (продукти, гігієна, одяг для дітей).
Соціальну підтримку отримали мешканці Страшевицького та Волянського старостатів і м. Старий Самбір. На матеріальну підтримку очікують сім'ї Великолінинського, Великосільського та Тершівського старостатів.
Заплановано візити до Волошинівського, Білицького  та Стрільбицького старостинських округів.

зображення_viber_2023-10-25_11-46-09-378.jpg