02.11.2023 12:25

Проведено акцію «Ліси об’єднують людей, а люди – країну»

65437c03dcdbc__der-s.jpg

На території Старосамбірської міської територіальної громади за ініціативи Обласної Асоціації Місцевих Рад «РАДИ  ЛЬВІВЩИНИ»19.10.2023 року проводилася акція  «Ліси  об’єднують людей, а люди – країну» в рамках заходу був  організований збір коштів на підтримку Збройних Сил України для закупівлі квадрокоптерів «Пташки  Перемоги», яка реалізовується громадською організацією «Добро Дій».

До проведення акції були задіяні старостинські округи  Старосамбірської  міської ради а  також  лісогосподарські  підприємства  та  Національний  природний  парк,  які знаходяться  на  території Старосамбірської  громади.

За  ініціативи голови Старосамбірської міської ради Ігоря Трухима були закуплені саджанці плодових дерев.

Висловлюємо подяку старостам старостинських  округів, керівництву,  педагогічному  колективу  та  учням  Страшевицької  ОЗСШ  l –ll   ступенів, керівництву  Старосамбірське  ДЛГП «Галсільліс», які на підпорядкованих їм  територіях організували та провели заходи по висадці дерев та збору коштів, а  саме:

- староста   М.Ляхович  Страшевицький  старостинський  округ,  сума  зібраних  коштів  - 12700 грн;

- староста   О.Лавринюк   Волошинівський  Старостинський  округ, сума  зібраних  коштів - 6800  грн;

- староста   Р. Пецкович  Стрільбицький  старостинський  округ , сума  зібраних  коштів -1030  грн;

- староста   З.Головчак    Тершівський  старостинський  округ  , сума  зібраних  коштів -1000  грн;

- староста  М.Костів  Великолінинський  старостинський  округ ,сума  зібраних коштів -8900  грн

- Старосамбірське  ДЛГП  «Галсільліс», директор  П.Домінік ,головний  лісничий  В.Товарницький ,сума зібраних коштів -17500 грн.

- Філія  «Самбірське  Лісове  Господарство»  (ДП  «ЛІСИ  УКРАЇНИ»),  директор  Ю. Мрочко,  сума  зібраних  коштів – 19802 грн.

Шкода, що із запропонованих лісокористувачів не виявив  бажання  взяти участь в даному заході  аціональний Природний Парк «Королівські  Бескиди».

Загальна сума зібраних коштів на підтримку Збройних Сил України  по Старосамбірській громаді склала 67732 грн. Кошти перераховано на рахунок ГО «ДОБРО ДІЙ» для підтримки ЗСУ.

Дякуємо всім хто долучився до проведення  акції. Слава УКРАЇНІ! Слава ЗСУ!

Підготував Мартич М.І.

зображення_viber_2023-11-03_09-51-18-453.jpg зображення_viber_2023-11-03_09-51-18-627.jpg зображення_viber_2023-11-03_09-51-18-856.jpg