07.11.2023 12:17

Взято участь у форумі "Підтримка формування державної політики розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні"

654a0f0c32f30__загружено-(15).jpg

Центр політико-правових реформ у рамках реалізації проєкту "Підтримка формування державної політики розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні" за підтримки U-LEAD з метою встановлення інституційних проблем в діяльності органів місцевого самоврядування провів моніторинг практики Верховного Суду в окремих категоріях адміністративних справ за участю органів місцевого самоврядування.

6 листопада 2023 року працівниками юридичного відділу міської ради взято участь в експертному обговоренні результатів проведеного моніторингу та напрацьованих експертами рекомендацій.

До участі в експертному обговоренні були запрошені народні депутати України, науковці та громадські експерти, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.