08.11.2023 17:16

Вітаємо учнів з перемогою!

654ba6f22ba0c__IMG-ca0c8d66e2b3034323dcec22f338204b-V.jpg

5 листопада завершилися предметні олімпіади серед учнів закладів освіти на рівні територіальної громади.

Також стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

4 листопада 11 учнів представляли Старосамбірську громаду на олімпіаді з математики. П’ятеро із них здобули призові місця.
І місце здобули Луцик Анна Миколаївна, учениця 7 класу Старосамбірського ОЗЗСО І-ІІІ ст.. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника
(вчитель Ткачук Оксана Віталіївна);
Половчак Анна Василівна, учениця 8 класу Старосамбірського ОЗЗСО І-ІІІ ст.. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника
(вчитель Нискогуз Галина Йосифівна);

Жидик Артем Сергійович, учень 10 класу ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 м.Старого Самбора (вчитель Шашкевич Марія Степанівна).

ІІІ місце здобули Горбовий Ростислав Олегович, учень 6 класу Старосамбірського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника (вчитель Ткачук Оксана Віталіївна)
Бідник Анастасія Іванівна, учениця 7 класу Старосамбірського ОЗЗСО І-ІІІ ст.. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника (вчитель Петрівська Олександра Володимирівна).

Вітаємо учнів з перемогою та висловлюємо подяку педагогам за їх підготовку. Бажаємо учням, які здобули І місця, прикласти максимум зусиль і показати
високий результат у ІІІ (обласному) етапі!