09.11.2023 09:28

Вітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

654c8ab0543cd__2f0d95e3e18cddc88584f97a7956af49.jpg

Шановні працівники закладів культури Старосамбірської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

В цей нелегкий для країни і для кожного українця час ви підтримуєте дух народу, надихаєте на рух вперед до перемоги та підтримуєте надію на світле майбутнє. Культура допомагає нам розділити смуток та примножити радісні моменти.

Пишаюсь тим, що наша громада надзвичайно багата на таланти, котрі проявляють себе у різних видах мистецтва, як на професійному, так і аматорському рівнях. Підтвердженням цьому є перемоги у творчих конкурсах та чудові виступи наших народних колективів, які прикрашають собою святкові концерти, що відбуваються у громаді.

Бажаю всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя і невичерпної наснаги.

Нехай ніколи не згасає творчий вогонь у ваших серцях!

Миру всім нам та перемоги над агресором.

З повагою міський голова Ігор Трухим, 9 листопада 2023р.