13.11.2023 11:10

Взято участь у тренінгу з відкритих даних

6551e8dde2e32__og.png

Представники Старосамбірської міської ради взяли участь у тренінгу «Діджиталізація органів місцевого самоврядування: підвищуємо обізнаність у сфері роботи з відкритими даними».

Львівська обласна державна адміністрація спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» і Фонду Східна Європа 10 листопада 2023 року організувала тренінг від Open Data Academy на тему «Діджиталізація органів місцевого самоврядування: підвищуємо обізнаність у сфері роботи з відкритими даними».

Захід провели з метою впровадження політики відкритих державних та муніципальних даних, поширення позитивного досвіду, успішних практик та підвищення обізнаності щодо відкритих даних, а також налагодження співпраці та взаємодії між учасниками процесу розвитку сфери відкритих даних в регіоні.

В процесі навчання представникам територіальних громад надали можливість ознайомитися з необхідними знаннями та інструментами для впровадження інновацій у місцевому управлінні для забезпечення доступу мешканців до важливої інформації у форматі відкритих даних.

Від Старосамбірської міської територіальної громади у тренінгу взяли участь секретар міської ради Ігор Жук та начальник загального відділу Юрій Леус.

DSC05884.jpg DSC06210-(1).jpg IMG_20231110_103658-(1).jpg зображення_viber_2023-11-15_11-02-39-127.jpg