13.11.2023 14:16

Квадрокоптер для українських військових

655216191523c__2-1536x972.jpg

Українські військові отримали дрон, який придбала Старосамбірська міська рада.

Військові, які боронять Україну, зможуть ще якісніше виконувати бойові завдання. Для використання аеророзвідки та коригування вогню по цілях ворога вони отримали дрон Мавік 3Т, який придбала Старосамбірська міська рада.

«Квадрокоптер – це ефективний помічник, він допомагає не тільки виконувати розвідувальну функцію, а й може нести бойовий заряд та знищувати військову техніку і живу силу противника. Це дозволяє якісно виконувати бойові завдання з найменшими втратами. Тому знаходимо можливості допомагати війську», – розповідає Володимир Хітчак, керуючий справами Старосамбірської міської ради.

За кошти бюджету Старосамбірська міська рада уже придбала 8 планшетів, які також передали військовим. На черзі – антидронна рушниця. Загалом, на це передбачили майже 700 тисяч гривень.

Марія Кузьмин, Ваш Голос Прикарпаття.

vijskovi-1024x838.jpg