16.11.2023 10:22

Відбувся круглий стіл з представниками Старосамбірської ДПІ

655722fd85ae9__IMG_20231115_111512.jpg

15 жовтня у Старосамбірській міській раді проведено робочу зустріч за участі представників Старосамбірської ДПІ та фінансового відділу міської ради, де обговорювались актуальні питання податкового законодавства в умовах воєнного стану.

У ході зустрічі було розглянули новації в податковому законодавстві, зокрема положення Закону України від  30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Також обговорено питання визначення мінімального податкового зобов'язання, застосування РРО/ПРРО, погашення податкового боргу та ознайомлено з мобільним застосунком «Моя податкова» від ДПС, за допомогою якого можливо в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету.

Окремо було проаналізовано стан сплати податків до місцевого бюджету.